Suvel rändavad ringi Vandersellid!

Suvel rändavad ringi Vandersellid, kes meisterdavad pille koos lastega. Vandersellid on pillimeistrid, näitlejad, muusikud, kelle töötubades valmivad üllatuslikult lihtsatest vahenditest toredad instrumendid. Pillide meisterdamiseks kasutatakse nööpe, jogurtipurke, plastpudeleid, papptaldrikuid, klambreid, pudelikorke, värvipabereid, jne.
Vabakutselised näitlejad (Veikko Täär, Marko Mäesaar ja Veljo Reinik või Rauno Kaibiainen) lustivad lastega ja laulavad meisterdatud rütmipillide ning kitarri (Andres Vago) saatel. Etenduse kavalehel on laulusõnad ja nuputamismäng.

Peale pillide meisterdamist ja mängimist algab etendus „Võlupill“, milles lapsed saavad oma mängupillidega kaasa lüüa ja erinevaid rütme tekitada. „Võlupill“ on õpetlik ja lustakas lugu ühest poisist, kes ütleb, et ta on kuu pealt kukkunud ning armastab üle kõige maailmas muusikat  Ühel päeval läheb ta seiklema ning õnne otsima. Vanaisa annab talle kaasa parmupilli, et oleks lõbusam rännata. Oma teel kohtab ta veidraid tegelasi, kes juhivad teda õnne poole…
Näidendi on kirjutanud Veikko Täär, laulusõnad Contra, viisid Andres Vago ning lavastanud Marko Mäesaar.
Etendus sobib kõige paremini lastele vanuses 5-12 aastat.

Vandersell on vahva sell!